Zuhal Topal’la Sofrada 482. Bölüm Full İzle 24 Kasım 2020

TARİFİ BEĞENDİNİZ Mİ?
TEŞEKKÜR EDERİZ

Fox tv nin güler yüzü Zuhal Topal’ın sunuculuğunu üslendiği Zuhal Topal’la Sofrada programında bu hafa neler yaşanacak? Hafa içi her gün saat 16:00 da ekranlarda sizlerle…

20 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada hafta finalinde Elif katırcı yarıştı. Zuhal Topal’la Sofrada bugün verilen puanların ardından kim kazandı sorusu yanıt buldu. Zuhal Topal’la Sofrada yarışması bu hafta cuma 15 bin tl kazanan yarışmacı Eda Uzun oldu.

Zuhal Topal’la Sofrada 24 Kasım 2020 482. Bölüm İzle

Fox tv nin güler yüzü Zuhal Topal’ın sunuculuğunu üslendiği Zuhal Topal’la Sofrada programında bu hafa neler yaşanacak? Hafa içi her gün saat 16:00 da ekranlarda sizlerle…Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanacak yemek yarışmasında Zuhal Topal, gelin ve kayınvalideleri buluşturacak, kıyasıya rekabet halinde bir yarışma programı sizlerin beğenisine sunuluyor. Zuhal Topal’la Sofrada 481. son bölüm fragmanı yayınlandı.

Zuhal Topal'la Sofrada 481. Bölüm
Zuhal Topal’la Sofrada 481. Bölüm

 

Zuhal Topal’la Sofrada 23 Kasım 2020 481. bölüm yayınlandıktan sonra buradan da izleyebilirsiniz.

Yıllardır yemek yarışmalarının vazgeçilmezi haline gelen Zuhal Topal’la Sofrada yeni bölümü ile 20 Kasım saat 16:00’dan itibaren Fox TV’de ekranlara geliyor.

Haftanın finali için yarışan 5 gelin finalde verilecek büyük ödülü almak için kıyasıya bir yarış içerisindeler. Ellerinin hünerini sergileyerek en lezzetli yemekleri yapmaya çalışıyorlar.

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanacak yemek yarışmasında Zuhal Topal, gelin ve kayınvalideleri buluşturacak, kıyasıya rekabet yaşanacak. Zuhal Topal’la Sofrada hafta içi her gün 16.00’da FOX’ta.

Zuhal Topal’la Sofrada 23 Kasım 2020 izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.