Zuhal Topal’la Sofrada 478. Bölüm Full İzle 18 Kasım 2020

TARİFİ BEĞENDİNİZ Mİ?
TEŞEKKÜR EDERİZ

Fox tv nin güler yüzü Zuhal Topal’ın sunuculuğunu üslendiği Zuhal Topal’la Sofrada programında bu hafa neler yaşanacak? Hafa içi her gün saat 16:00 da ekranlarda sizlerle…

Zuhal Topal’la Sofrada 18 Kasım 2020 478. Bölüm İzle

Fox tv nin güler yüzü Zuhal Topal’ın sunuculuğunu üslendiği Zuhal Topal’la Sofrada programında bu hafa neler yaşanacak? Hafa içi her gün saat 16:00 da ekranlarda sizlerle…Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanacak yemek yarışmasında Zuhal Topal, gelin ve kayınvalideleri buluşturacak, kıyasıya rekabet halinde bir yarışma programı sizlerin beğenisine sunuluyor. Zuhal Topal’la Sofrada 478. son bölüm fragmanı yayınlandı.

Zuhal Topal’la Sofrada hafta içi her gün 16.00’da FOX’ta.

Yıllardır yemek yarışmalarının vazgeçilmezi haline gelen Zuhal Topal’la Sofrada yeni bölümü ile 18 Kasım Salı saat 16:00’dan itibaren Fox TV’de ekranlara geliyor.

Zuhal-Topal’la-Sofrada-17-kasim-2020
Zuhal-Topal’la-Sofrada-18-kasim-2020

Haftanın finali için yarışan 5 gelin finalde verilecek büyük ödülü almak için kıyasıya bir yarış içerisindeler. Ellerinin hünerini sergileyerek en lezzetli yemekleri yapmaya çalışıyorlar.

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanacak yemek yarışmasında Zuhal Topal, gelin ve kayınvalideleri buluşturacak, kıyasıya rekabet yaşanacak. Zuhal Topal’la Sofrada hafta içi her gün 16.00’da FOX’ta.

Ezgi’nin Puanlaması Yapıldı – Zuhal Topal’la Sofrada 478. Bölüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.