Zindagi Ki Mehek Türkçe Alt Yazılı İzle 2022

TARİFİ BEĞENDİNİZ Mİ?
TEŞEKKÜR EDERİZ

Gösterinin hikayesi Delhi’de geçiyor ve bir ev kadını Mehek’in [2] yolculuğunu ve yemek pişirme tutkusunu anlatıyor. Utangaçtır ve sosyal kaygısı vardır. Mehek, en iyi şef Shaurya ile tanışır ve yemek pişirme tarzları çatışırken birbirlerine aşık olurlar. Yakında Mehek Shaurya ile tanışır ve onunla çalışmaya başlar. Shaurya kısa süre sonra Mehek’e aşık olur ve bu da daha fazla yanlış anlaşılmaya neden olur.

Shaurya Khanna Delhi’de zengin ve varlıklı bir lokantacı iken Mehek Sharma kendine güveni düşük bir orta sınıf kızıdır. Yemek yapmak, ölen annesinden miras kalan hobisi ve tutkusu. Mehek ve Shaurya, Shaurya’nın değerlendireceği bir yemek yarışmasında tanışırlar. Mehek, yaptığı yemek sayesinde müstakbel kocası Ajay’i ve onun materyalist ailesini fazlasıyla memnun eden ilgi ve önem kazanır. Bu arada, Shaurya, gösterinin çekimi boyunca ona hakaret eder ve Mehek’in alenen aşağılandığı ve Shaurya’yı tokatladığı bir noktaya gelir. Shaurya hatasını anlar ve ondan özür diler ve sonunda kabul eder.

Mehek, Ajay ile evlenmeyi kabul eder. Mehek’in kuzeni Nehal’in Ajay ile gizli bir ilişkisi vardır. Ajay, Nehal’i reddeder ve onu intihara zorlamakla tehdit eder, ancak Shaurya onu kurtarır. Shaurya, Ajay’i Mehek ile evlenme konusundaki gerçek niyetini ortaya koyması için kandırır ve bu da düğünün iptal edilmesine neden olur. Shaurya ve Mehek birbirlerine karşı hisler geliştirir. Shaurya’nın annesi Karuna evliliklerini düzeltir, ancak Shaurya kendini Mehek’in ailesine kanıtlamak zorundadır, ki o yapar. Mehek, düğün günlerinde Shaurya’nın yeni restoranını tanıtmak için yurtdışına gittiğini ve tariflerini ve patentlerini de yanında aldığını öğrenince şok olur. Shaurya’nın tüm bu süre boyunca Mehek’ten intikamını planladığı ortaya çıkıyor.

Mehek, Shaurya’nın ona olan aşkını fark etmesini sağlamak için Khanna evinde yaşamaya karar verir. Shaurya, Mehek’in en iyi arkadaşı Sonal’ın Mehek’in kardeşi Mohit ile kaçmasına yardım eder. Mohit’in büyükannesi kalp krizi geçirir ve Sharma’lar Shaurya’yı suçlar. Mehek’in amcası bir öfke nöbeti içinde Shaurya’nın restoranını tahrip eder ve misilleme olarak Shaurya dükkânlarını yıktırır. Bu, Mehek’in pes etmesine ve sonunda Shaurya’dan ayrılmasına neden olur. Mehek’in eski nişanlısı Ajay ve Sonal’ın eski nişanlısı Rohit, Mehek’i kaçırır ve ona tecavüz etmeye çalışır. Shaurya onu tam zamanında kurtarır, ancak Mehek ciddi şekilde yaralanır. Ailesi Shaurya’yı suçlar ve Mehek’i götürür. Sonunda, Sharmalar Shaurya’yı kabul eder.

Düğün gününden önce Shaurya, Mehek için güvenlik düzenler, ancak baş subayın Shaurya’nın geçmişinden gelen karanlık bir sırla bağlantısı vardır. Düğünlerinden hemen önce, Shaurya’ya 12 yıl önce çocukken Shaurya’nın bir trafik kazası geçirdiğini ve öldürülen çiftin Mehek’in ebeveynleri olduğunu açıklar. Şok olmuş bir Shaurya Mehek’e itiraf etmeye çalışır, ancak tören devam eder ve evlidirler. Ne yazık ki Mehek gerçeği öğrenir ve Shaurya’nın onu aldattığına inanır. Kızgın ama ailesinin iyiliği için mutlu bir şekilde evliymiş gibi davranıyor. Sharma’lar sonunda öğrendiğinde, davayı yeniden açmaya karar verirler ve Karuna tutuklanır. Sonunda, aileler arasındaki yanlış anlamalar giderilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.