Yatıya Misafirim Var 2. Bölüm Full İzle 1 Aralık 2020

TARİFİ BEĞENDİNİZ Mİ?
TEŞEKKÜR EDERİZ

Yatıya Misafirim Var 30 Kasım 2020 Pazartesi (bugün) kanal d ekranlarında başlıyor. Hafta içi her gün sizlerle olacak. 5 şehirden 5 yarışmacı katılacak olan yeni yarışmada bugün neler yaşacak?

Kanal D ekranlarında başlayacak olan yeni yarışma “Yatıya Misafirim Var” farklı kültürlere sahip 5 şehirden yarışmacıları bir araya getirecek. Yatıya Misafirim Var Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 16.00’da Kanal D’de!

yatıya-misafirim-var-1-bolum-30-kasim-2020-izle
yatıya-misafirim-var-1-bolum-30-kasim-2020-izle

Kanal D ekranlarında başlayacak olan yeni yarışma “Yatıya Misafirim Var” farklı kültürlere sahip 5 şehirden yarışmacıları bir araya getirecek. Yatıya Misafirim Var Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 16.00’da Kanal D’de! Birbirlerini hiç tanımayan yarışmacılar “Konuklarımı en iyi ben misafir ederim” diyecek ve kıyasıya rekabet edecekler. Yatıya Misafirim Var Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 16.00’da Kanal D’de!

Yatıya Misafirim Var 2. Bölüm Fragmanı

5 farklı şehir, 5 farklı kültür. Birbirini hiç tanımayan 5 yarışmacı bu yarışmada yarışıyor. Hergün başka bir şehirde yiyor, içiyor ve geziyorlar. Bu konsept sayesinde birbirlerine konuk oluyorlar.
  • Yatıya Misafirim Var programı televizyonda yayınlandıktan sonra buradan da izleyebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.