Turkcell Bayilik Alma 2022 Fiyatı ve Bayilik Şartları Neler?

TARİFİ BEĞENDİNİZ Mİ?
TEŞEKKÜR EDERİZ

Turkcell bayilik almak isteyenler google arama motorlarında Turkcell bayilik ne kadar?, Turkcell bayilik şartı nedir? Turkcell bayilik almak istiyorum 2022 gibi cümleler yazarak araştırmaya başlıyor.

Turkcell bayilik fiyatı diğer sitelerde yazdığı kadar fazla değildir. Firmanın bizzat kendisinden öğrenilen fiyatlar yazımızın detaylarında. Yeni iş kurmak ve Turkcell bayilik almak isteyenlerin insan ilişkileri güçlü, ticaret yapmaya engel sicil kaydı bulunmayan, 18 yaşın üzerinde ve vergi mükellefi, sermaye gücü olan, müşteri odaklı çalışabilecek, iletişimi güçlü yani kısaca iyi bir firma temsilcisi olacak vasıflara sahip olması gerekmektedir.

Turkcell Bayilik Başvurusu 2022

Turkcell bayilik başvurusu ve franchise almak için öncelikle firmanın istediği koşulları yerine getirmeniz gerekmekte. Başvuru sürecinde sizden bir kaç evrakla alakalı bilgi girmeniz istenebilir. Firma niyetinizin ciddi olduğunu görür ve belgeleriniz de eksiksiz olursa Turkcell franchise başvuru sonucunuz olumlu sonuçlanacak ve firma size sonraki süreçte gereken belgeler için ulaşacaktır.

Turkcell Bayilik ücreti ortalama 400-500 bin tl civarındadır.

Turkcell Bayilik Başvurusu İçin Neler Gereklidir 2022 ?

Turkcell bayilik başvuru formu sizden şu gibi bilgileri isteyecektir:

İsim – soy isim
Cep telefonunuz
Mail adresiniz
Bayinizi Açmak İstediğiniz Lokasyon
Kiralayacağınız dükkan kime ait
Dükkan kira ise kira bedeli
İl, ilçe, mahalle, cadde, kapı no
Fatura unvanı
Depo alanı genişliği
Mesleğiniz ve şimdiki işiniz
Açacağınız yerin yakınlarındaki rakip dükkanlar
Tercih etme sebebiniz

Turkcell bayiliği başvurusu firmanın resmi internet sitesi üzerinden yapılmakta. Haricinde yüz yüze görüşüp bayilik başvurusu yapabileceğiniz bir genel merkez bulunmamakta. Firmanın başvuruların her birini özenle incelediğini belirtmekte fayda var. Turkcell franchising başvurusu sonucuna firma yetkilileri başvurunuzu titizlikle inceleyip olumlu veya olumsuz mutlaka dönüş yapacaklardır.

Turkcell franchise başvuru linki aşağıda sizlerle paylaşılmıştır. Bu link veya diğer resmi kanallar üzerinden başvuru formu üzerinde istenen bilgileri girip direkt başvuru yapabilirsiniz.

Turkcell Bayilik
Turkcell bayilik telefon numarası aşağıda sizle paylaşılan numaradır. Ayrıca Turkcell bayilik iletişim, resmi web sitesi veya mail adresinden sağlanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.