Televizyonda Yayınlanan Yemek Programları 2021

TARİFİ BEĞENDİNİZ Mİ?
TEŞEKKÜR EDERİZ

2021 yılında televizyonda yayınlanan yemek programlarını sizler için derledik. Mutfağınızda nefis yemek tarifleri yapmak sandığınız kadar da zor olmadığını sizler de denediğinizde anlayacaksınız.

2021 yılına damga vuracak televizyonda yayınlanan yemek programları sizlere yeni tarifler kazandırmaya devam ediyor. Nefis yemek tariflerinin yapıldığı bu programlarda yapılan tarifleri sizler de evinizde deneyebilir, sevdiklerinize sunabilirsiniz.

2021 Yemek Programları

  1. Zuhal Topal’la Sofrada İzle

Hafa içi her gün saat 16:00 da ekranlarda sizlerle…Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanacak yemek yarışmasında Zuhal Topal, gelin ve kayınvalideleri buluşturacak, kıyasıya rekabet halinde bir yarışma programı sizlerin beğenisine sunuluyor.

Zuhal Topal’ın sunduğu Zuhal Topal’la sofrada her hafta farklı yarışmacıların olduğu haftalık ve günlük puanlamanın olduğu eğlenceli yemek programıdır.

   2) MasterChef Türkiye

TV8’in heyecan dolu yemek yarışması MasterChef yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor.

MasterChef Türkiye 2020’de heyecan katlanarak devam ediyor. MasterChef Türkiye 121. Bölüm televizyonda yayınlandıktan sonra buradan da izleyebilirsiniz…

TV8’in heyecan dolu yemek yarışması MasterChef yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor. Dünyaca ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın karşısına çıkacak yarışmacılar, adeta ecel terleri döküyor. Peki kendilerinden istenen yemekleri, servis edilebilir hale getirmek için tüm gayretlerini ortaya koyan yarışmacılardan hangileri geçer not alacak?

   3) Yatıya Misafirim Var

Kanal D ekranlarında başlayacak olan yeni yarışma “Yatıya Misafirim Var” farklı kültürlere sahip 5 şehirden yarışmacıları bir araya getirecek. Yatıya Misafirim Var Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 15.45’de Kanal D’de!

5 ayrı yöreden 5 ayrı yarışmacının olduğu bu programda eğlence var. Her gün farklı ilde farklı yarışmacıların evinde konaklanıyor. Yemek tarifi, eğlence ve tarihi yerlerin olduğu yarışmada her hafta yarışmacılar yenileniyor. Cuma günleri haftanın kazananı açıklanıyor. Yarışmacı büyük ödülün sahibi oluyor.

4) Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta, 12 Mart 2018 tarihinde yayımlanmaya başlayan, 4 gelinin 4 kayınvalidesiyle yarıştığı bir yemek yarışmasıdır. Yarışma hafta içi her gün Kanal D’de yayımlanmaktadır. Yarışmayı ilk 2 sezon Fatih Ürek sundu. Kayınvalideler gelinlerin yaptığı yemeklere puan verir. Günün en yüksek puanını alan gelin 1 çeyrek altın alır. Yarışmada haftanın final gününde haftanın en yüksek puanını alan geline 5 altın bilezik verilir. Haftanın en düşük puanını alan gelin ise kayınvalidesi ile yarışmadan elenir.

5) Ardanın Mutfağı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.