Öykü Gürman İle Günün Yemeği 8. Bölüm 21 Ekim 2020 İzle

TARİFİ BEĞENDİNİZ Mİ?
TEŞEKKÜR EDERİZ

Öykü Gürman ile Günün Yemeği’nde bugün; Öykü Gürman, Olga Genç ile birlikte Ali Nazik, domatesli pirinç pilavı, gerçek Rus salatası ve fırın sütlaç yapımını gösteriyor.

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Öykü Gürman hafta içi her gün Show Tv ekranlarında seyircileri ile buluşuyor. Birbirinden lezzetli yemek tariflerinin bulunduğu bu programda en güzel tarifler yer alıyor. Sizler de evinizde kolaylıkla hazırlayabilir, sevdiklerinize ikram edebilirsiniz.

Öykü Gürman ile Günün Yemeği’nde Neler Yapıldı? 8. bölüm 21 Ekim 2020

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Öykü Gürman, hem pratik ve lezzetli, hem de her bütçeye uygun tariflerle tadı damakta kalacak günün yemeğini, mutfağında ağırladığı konuklarının da yardımıyla hazırlayacak ve sofralarınıza taşıyacak. Lezzetiyle damak çatlatan yemeklerin ve çat kapı misafirlere karşı hayat kurtaracak pratik ve hızlı ikramların tarifleri de bu programda olacak.

ÖYKÜ GÜRMAN İLE GÜNÜN YEMEĞİ 8. BÖLÜM FRAGMANI 21 EKİM 2020 İZLE

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Öykü Gürman, artık hafta içi her gün hem lezzetli ve pratik, hem de her bütçeye uygun tariflerle tadı damakta kalacak günün yemeğini, konuklarının da yardımıyla hazırlayacak ve sofralarınıza taşıyacak.

Öykü Gürman İle Günün Yemeği 21 Ekim 2020 İzle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.