Öykü Gürman İle Günün Yemeği 7. Bölüm 20 Ekim 2020 İzle

TARİFİ BEĞENDİNİZ Mİ?
TEŞEKKÜR EDERİZ

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Öykü Gürman hafta içi her gün Show Tv ekranlarında seyircileri ile buluşuyor. Birbirinden lezzetli yemek tariflerinin bulunduğu bu programda en güzel tarifler yer alıyor. Sizler de evinizde kolaylıkla hazırlayabilir, sevdiklerinize ikram edebilirsiniz.

Öykü Gürman ile Günün Yemeği’nde Neler Yapıldı? 7. bölüm 20 Ekim 2020

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Öykü Gürman, hem pratik ve lezzetli, hem de her bütçeye uygun tariflerle tadı damakta kalacak günün yemeğini, mutfağında ağırladığı konuklarının da yardımıyla hazırlayacak ve sofralarınıza taşıyacak. Lezzetiyle damak çatlatan yemeklerin ve çat kapı misafirlere karşı hayat kurtaracak pratik ve hızlı ikramların tarifleri de bu programda olacak.

Öykü Gürman İle Günün Yemeği 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Öykü Gürman’ın, maharetli konuklarının da yardımıyla günün yemeğini hazırlayacağı programın ilk bölüm tanıtımı yayınlandı. Birbirinden lezzetli yemeklerin ve iştah açan muhteşem sunumların yer aldığı tanıtımda Öykü Gürman’ın şahane anlatımı programa renk katıyor.

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Öykü Gürman, artık hafta içi her gün hem lezzetli ve pratik, hem de her bütçeye uygun tariflerle tadı damakta kalacak günün yemeğini, konuklarının da yardımıyla hazırlayacak ve sofralarınıza taşıyacak.

Öykü Gürman İle Günün Yemeği 6. Bölüm 19 Ekim 2020

Öykü Gürman İle Günün Yemeği 7. Bölüm 20 Ekim 2020 İzle” için bir yorum

  • Ekim 19, 2020 tarihinde, saat 11:06 pm
    Permalink

    çok severek izliyoruz canım benim yeni programın bayırlı olsun seni çok sevigorum başarılı yemek tariflerin var süpersin

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.