Konuşanlar Survivor Özel İzle 27. Bölüm 25 Haziran 2021

TARİFİ BEĞENDİNİZ Mİ?
TEŞEKKÜR EDERİZ

Exxen’de yayınlanan ve milyonlarca takipçiye ulaşan komedyen Hasan Can Kaya bu hafta Survivor özel programı ile konuşanlar programında zirveye koştu.

Konuşanlar 27. bölüm exxen.com da yayınlandı. Milyonlarca izleyeni ve takipçisi olan programda bu hafta renkli isimler katıldı. TV8 ekranlarında yayınlanan ve milyonlarca kişiyi ekranlara kilitleyen yarışmalardan Survivor yarışmacıları bu hafta Konuşanlar bölümündeydi.

Kahkahalarla dolu programı izleyenler bir daha izlemek istedi. Birbirinden eğlenceli konuşanın bir arada olduğu ve sıcak sohbetler ile eğlenceli dopdolu bir program oldu.

KAÇAK KONUŞANLAR NASIL İZLENİR.

Exxen 1 Ocak itibariyle yayın hayatına başladı. Milyonlarca üyeye sahip olan platformda sadece üye olanlar yararlanıyor.
Birbirinden eğlenceli dizi ve filmlerin olduğu bu platformda keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

KONUŞANLAR SURVİVOR ÖZEL BÖLÜMÜ İZLE (27. BÖLÜM)

Exxen’de her hafta yayınlanan eğlence ve komedi programlarından biri olan Konuşanlar da bu hafta Konuşanlar Survivor Özel Bölümü vardı.

Konuşanlar Survivor bölümü izlemek isteyenler nereden izleyeceğini merak ediyor. Exxen üyeliği olmayanlar kaçak yollardan Konuşanlar Survivor oyuncuları bölümünü izlemek için google‘da araştırmaya başladı. Malesef exxen üyeliği olmayanlar bu programı izleyemezler. Kaçak Ücretsiz konuşanlar Survivor özel bölümünü izlemek isteyenler alternatif yola başvuruyor. Kaçak ücretsiz bedava konuşanlar izlemek için hazırlanan uygulamalar ve web siteleri var fakat önermiyoruz. Buralardan izlemeniz kötü sonuç doğurabilir.

Konuşanlar Survivor Özel İzle 27. Bölüm 25 Haziran 2021” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.