Konuşanlar 2. Sezon 28. Bölümü Full İzle [Son Bölüm]

TARİFİ BEĞENDİNİZ Mİ?
TEŞEKKÜR EDERİZ

Konuşanlar 2. sozununda Exxen’de yayınlanmaya devam ediyor. Eğlence dolu programları exxen.com’dan bedava izleyebilirsiniz.

Konuşanlar 2. sezon bölümü bu hafta 28. bölümü ile devam ediyor. Komedyen Hasan Can Kaya ve haftanın konuşanları ile eğlencenin doruğunu yaşayın. En güzel bölümleri ile gönüllere taht kuran Hasan Can Kaya 2. sezonu ile izleyicileri kırıp geçiriyor. Bu hafta da kahkaha dolu bir program geliyor.

 

 

KAÇAK KONUŞANLAR NASIL İZLENİR.
Exxen 1 Ocak itibariyle yayın hayatına başladı. Milyonlarca üyeye sahip olan platformda sadece üye olanlar yararlanıyor.
Birbirinden eğlenceli dizi ve filmlerin olduğu bu platformda keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

 

GEÇTİĞİMİZ HAFTA KONUŞANLAR SURVİVOR ÖZEL PROGRAMI

KONUŞANLAR SURVİVOR ÖZEL BÖLÜMÜ İZLE (27. BÖLÜM)
Exxen’de her hafta yayınlanan eğlence ve komedi programlarından biri olan Konuşanlar da bu hafta Konuşanlar Survivor Özel Bölümü vardı.

Konuşanlar Survivor bölümü izlemek isteyenler nereden izleyeceğini merak ediyor. Exxen üyeliği olmayanlar kaçak yollardan Konuşanlar Survivor oyuncuları bölümünü izlemek için google‘da araştırmaya başladı.

Malesef exxen üyeliği olmayanlar bu programı izleyemezler. Kaçak Ücretsiz konuşanlar Survivor özel bölümünü izlemek isteyenler alternatif yola başvuruyor. Kaçak ücretsiz bedava konuşanlar izlemek için hazırlanan uygulamalar ve web siteleri var fakat önermiyoruz. Buralardan izlemeniz kötü sonuç doğurabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.