İftar Menüleri 2021 – 5. Gün İftar Menüsü 17 Nisan 2021

TARİFİ BEĞENDİNİZ Mİ?
TEŞEKKÜR EDERİZ

Ramazan ayına özel günlük iftar menüleri ile yemek ye ekibi olarak sizlerleyiz. 2021 iftar menüleri 30 gün boyunca günlük iftara ne yapsam? diye düşünmeyeceksiniz.

11 Ayın sultanı Ramazan ayı geldi. Akşam iftar sofralarında muhteşem görsellik istiyorsanız bugün sizler için hazırladığımız 5. gün iftar menüsünü sizler de hazırlayabilir, sevdiklerinize ikram edebilirsiniz.

11 Ayın Sultanı Ramazan ayı bereketi ile geldi. Koronavirüs salgını nedeniyle sevdiklerimizi, akrabalarımızı iftar yemeklerine çağıramasak da bu salgın elbet bir gün bitecektir. Tedbirimizi alarak kontrollü yaşama alışmak zorundayız.

Özellikle Ramazan ayının ilk 3-5 günü zorlu bir süreçtir. Vücut alıştıktan sonra o zorluk bir anda gider. Allah’ın verdiği sabır ile bu sene 30 gün oruç tutacağız. Ramazan ayına özel 2021 İftar Menülerini günlük olarak 30 gün sizlerle paylaşacağız. Bugün iftarda ne yapsam diye düşünenler bu tariflerimiz deneyebilirler. Önceden denenmiş kıvamında ve tam ölçüleri ile en güzel günlük iftar menüsü tarifleri sizlerle…

TARİFLERİN YAPILIŞI İÇİN GÖRSELLERE TIKLAYINIZ…

Yoğurtlu Mısır Yarması Çorbası Tarifi

Yoğurtlu Mısır Yarması Çorbası Tarifi İçin Tıklayın

 

Tavuk Pane Tarifi Nasıl Yapılır?

 

Kuru Domatesli Penne Arrabbiata Tarifi

Padişah Yastığı Tatlısı Tarifi

Padişah Yastığı Tatlısı Tarifi İçin Tıklayınız…

2021 İftar Menüleri İçin TIKLAYINIZ. Herkese hayırlı Ramazanlar dileriz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.