Cellat36 Yeni Sevgilisi Cellat36 Sevgilisi Var Mı?

TARİFİ BEĞENDİNİZ Mİ?
TEŞEKKÜR EDERİZ

Özgür Deniz Cellat (Cellat36) yeni sevgilisi, Özgür Deniz Cellat Cellat36 sevgilisi var mı gibi sorular araştırılmaya başlandı. Bu soruları arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Özgür Deniz Cellat (Cellat36) kimdir?

Özgür Deniz Cellat 5 Haziran 1999’da Kars’ın Sarıkamış ilçesinde doğdu. Karslı olmasına rağmen bir süre Eskişehir’de yaşadı ve ünlü olur olmaz İstanbul’a taşındı. Instagram’da yaptığı cover şarkılarla popüler olduktan sonra Tiktok’un ortaya çıkmasıyla Cellat36 adında bir hesap açarak cover şarkılar ve Tiktok dublaj ve Shooting becerileri ile kısa sürede Tiktok’un en popüler kullanıcılarından biri haline geldi.

cellat36-sevgilisi-kim
cellat36-sevgilisi-kim

Executioner36 olarak da bilinen Özgür Deniz Cellat, büyük bir hayran kitlesine sahip olup Tiktok tarafından tanınmakta ve hayranları tarafından Cellat Baba olarak nitelendirilmektedir. Tiktok hesabı açarken soyadını kullanan fenomen, kullanıcı adının sonuna doğduğu il olan Kars’ın 36 plakasını ekledi.

Cellat36 Sevgilisi Var Mı?

Tiktok platformunda hayranlarıyla iyi iletişim kuran Shuai Phenomenon, ÖDCFC adında bir grup kurarak kadın hayranlarıyla baba-kız adına manevi bir ilişki kurdu. Tiktok canlı yayınında Özgür Deniz olarak bilinen Cellat36, cellat kıza hayranı, hayranları da ona baba dedi.

Bu fenomen, 2020 yılında Cellat36 kullanıcı adıyla bir Tiktok hesabı oluşturdu ve kısa bir süre içerisinde, paylaşılan videolarla bugün Tiktok’ta 3,6 milyon takipçi ve 148,3 milyon beğeniye ulaştı.

Cellat ailesi, Tiktok profilinde (3.6M+) hayranlarına olan sevgisini ifade eden 🖤 ÖDCFC gibi bir yazı yazdı.

Executioner36 artık Türkiye’nin en popüler TikTok platformlarından biri olarak kabul ediliyor ve yıldızları parlamaya devam ediyor. Tiktok canlı yayınlarında yaptığı cover şarkılarla öne çıkan Özgür Deniz Cellat, sosyal medya platformlarında hayranları tarafından sık sık paylaşılıyor. Cover şarkıların çoğu, Özgür Cellat Cellat’ın kızı adına editlendi ve klip çekildi. Ayrıca bir dönem Tiktok platformunda popüler olan “Özgür deniz kızı değilim ama Özgür Deniz Cellat’ın kızıyım” hayranlarının belirlediği bir sloganı var ve birçok tiktok videosu bu etiketi kullanıyor.

Özgür Deniz Cellat Kaç Yaşında
Tiktok ve İnstagram fenomeni 1999 doğumludur ve şuan 21 yaşındadır.

Özgür Deniz Cellatın Boyu
Farklı internet sitelerinde Özgür deniz Cellatın boyu farklı yazılıyor ancak fenomenin boyu 1.82 cm’dir.

Özgür Deniz Cellatın Kilosu
Kilosu 60 kg’dır.

Özgür Deniz Cellat Hangi Burç?
5 Haziran 2002 tarihinde doğan fenomenin burcu İkizler Burcudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.