Antalya Meşhur Tatlıcı Mekanları

TARİFİ BEĞENDİNİZ Mİ?
TEŞEKKÜR EDERİZ

Tatlı yiyelim, tatlı konuşalım, bu yazıyı okurken ağzınız tatlansın dedik, Antalya’daki  tatlı durağını sizin için derledik.

Ünlüoğlu Baklavaları

1978 yılında Gaziantep’te başlayan baklava serüvenini 1985 yılında Antalya’ya taşıyan Ünlüoğlu Baklavaları ile lezzetin zirvesini yaşayacaksınız. Herşey kaliteli ve dürüst bir işletme.

Kalitesinden asla ödün vermiyor

AdresUncalı, Gazi Mustafa Kemal Blv. Bulut Apt. D:144/A1, 07070 Konyaaltı/Antalya

Keyf-i Künefe

İlk şubesini Alanya ilçesinde açan Keyf-i Künefe, mekanın yoğun ilgi görmesi üzerine üçüncü şubesini Antalya’nın merkez ilçesi Konyaaltı’da açtı. Menüsünde 25 çeşit künefe bulunduran mekanda, künefe dileğiniz şekilde hazırlanıyor ve özellikle fıstıkzade tatlısı çok meşhur. Ayrıca mekan tatlımı yeyip kalkayım türden bir mekan da değil, arkadaşlarınızla saatlerce oturup sohbet edebilir, farklı lezzetler deneyebilirsiniz. Çok lezzetli kunefeler.herkesın denemesını tavsıye ederim.Künefe nin tadı gayet güzel ve lezetliydi her zamanki gibi servis iyi temizlik yani hijyen gayet iyi


AdresUncalı, Toroslar Cd. 76/B, 07070 Konyaaltı/Antalya

Saatler

Zamora

Antalya’da ilk günden beri ‘Zamora’ deyince, onun yanıksı dondurması akla gelir. 1940 yılında açılan Zamora, yanıksı dondurmaları ve ardından gelen nefis tahin helvası ve talaş böreği ile Antalya’nın hala gözbebeği.

AdresZerdalilik, Gürsel Apt, Cebesoy Cd. 55/C, 07100 Muratpaşa/Antalya

Saatler

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.