7. Koğuştaki Mucize İzle

TARİFİ BEĞENDİNİZ Mİ?
TEŞEKKÜR EDERİZ

7. koğuştaki mucize filmi nasıl izlenir? 7. koğuştaki mucize filmi internete düştü mü?

Yüzbinlerce insan google arama motorlarında 7. Koğuştaki Mucize İzle mek için çeşitli araştırmalar yaparak ücretsiz 7. Koğuştaki Mucize filmini izlemek istiyor.

Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Deniz Baysal, Yurdaer Okur, İlker Aksum, Celile Toyon, Mesut Akusta ve Sarp Akkaya’nın yer aldığı filmin yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin yapmıştır. Dram kategorisinde en iyi 2020 filmleri arasında yerini aldı.

7. Koğuş Filminin Konusu Nedir?

1983 senesinde bir Ege kasabasında Komutanın kızı kayalıklara oynarken ayağı takılarak denize düşüyor ve orada hayatını kaybediyor. Ölen kız o zamanlarda sıkı yönetim komutanın kızı ve kızın ölümünde sorumlu olarak babaannesi ile yaşamakta olan 7 yaşında bir kızı olan Memo görülür. İyi niyetli ve kendi halinde yaşayan Memo, herkese suçsuz olduğunu anlatsa bile kimse onu dinlemez ve inanmaz. Memo’ya inanan tek kişi onun çok sevdiği kızı Ova’dır. Ova babasının suçsuz olduğunu ispatlamak için bir tanık bulur fakat sıkı yönetim komutanı bulunan tanığı acımasız bir şekilde öldürür. Memo’nun tek çaresi olan o tanıkta ölünce Memo için kalan şey “İDAM” sehpası olur.

7. Koğuştaki Mucize 2020 İzle

bekleyiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.