5 Dakikada Hallet Yemek Tüyoları İzle

TARİFİ BEĞENDİNİZ Mİ?
TEŞEKKÜR EDERİZ

Ünlü aşçılardan inanılmaz fikirler ve yemek ipuçları. Merhaba sevgili gurmeler! Bugünkü videoda sizlere zamandan ve paradan tasarruf yapmanızı sağlayacak birçok yeni şey göstereceğiz.

Yemek artıklarını nasıl kullanacağınızı ve en az malzemeyle en lezzetli yemekleri nasıl yapacağınızı göreceğiz. Tostunuzun üzerine kolayca nasıl gülen yüz çizebileceğinizi biliyor musunuz?

Tek yapmanız gereken, ekmek dilimine parmağınızla önceden biraz bastırmak. Tıpkı videoda gösterdiğimiz gibi. Sonra da kızartın! Aynı yöntemle güneş, çiçek hatta kalp bile yapabilirsiniz! Sadece iki malzemeyle jelatin atıştırmalık yapmak ister misiniz? Bir şişe kola ve jelatin tozu alın. Kapların içine dökün ve sertleşmelerini bekleyin. Daha sonra kaplardan çıkartın. Hem kolay hem de çok leziz!

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.