13 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumları

TARİFİ BEĞENDİNİZ Mİ?
TEŞEKKÜR EDERİZ

Yepyeni bir güne burç yorumları ile başlamak isteyenler 13 Kasım 2020 Günlük Burç Yorumlarını sizler için derledik. Demet Baltacı’nın günlük burç yorumlarında bugün neler var?
Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının günlük burç yorumlarını sizler için derledik.

Sezgilerimizin sesini dinleyeceğimiz bir günle yeni bir güne adım atacağız. Dolayısıyla özellikle işle ilgili kararlarımızda kafamız karışabilir. Neyin doğru neyin yanlış olduğunu ayırt etmekte zorlanabiliriz. Sanki bazı konularda kendimizi aldanmış ya da aldatılmış hissedebiliriz. Bu nedenle karar vermeden önce olayların gerçek yönlerine odaklanmaya çalışmak yararlı olacaktır.

günlük burç yorumları
günlük burç yorumları

 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güne biraz dağınık ve karmaşa içinde başlasan bile sonrasında kendini daha rahat ifade edebilir ve kontrolü ele alabilirsin. Öğle saatlerinde burcunda ilerlemeye başlayan Ay ile girişimlerde bulunabilir, cesaretle harekete geçebilirsin. Seni zorlayan konuların üstesinden gelebilmek için çaba gösterebileceğin bir gündesin.

günlük burç yorumları
günlük burç yorumları

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sabah saatlerinde tamamlanması gereken işlerinle uğraşabilir, eksik bıraktığın çalışmalarınla ilgilenebilir, çevrenle iletişim içinde olabilirsin. Öğle saatlerinden itibaren ise kendi iç dünyana çekilebilirsin ancak kontrolün dışında gelişebilecek olaylar içten içe seni zorlayabilir.

günlük burç yorumları
günlük burç yorumları

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; iş hayatında eksik kalan ve tamamlanması gereken işler sabah saatlerinde seni meşgul edebilir. Sonrasında değişen dinamiklerle hedef ve ideallerine yöneleceğin bir sürece girebilirsin. Grup ve arkadaş organizasyonları içinde hareketli ve aktif olurken girişimlerde bulunmak içinde heveslenebilirsin.

günlük burç yorumları
günlük burç yorumları

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; duygusal ve kırılgan bir ruh hali içinde geçirdiğin birkaç günün ardından sabah saatlerinde durum değerlendirmesi yapabilirsin. Bugün gerek özel yaşam gerekse de sosyal alanda gözler önünde olabilir, dinamik ve girişimci tarafını ortaya çıkarabilirsin. Ailevi konularda da yeni gelişmeler olabilir.

günlük burç yorumları
günlük burç yorumları

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde parasal konular hâlâ seni meşgul ederken zihnen de kendini dağınık hissedebilirsin. Öğlenden sonra ise geleceğin ve hedeflerin ön plana çıkabilir. Yurtdışı konuları, eğitim, mahkemelerle ilgili gelişmeler gündemin olabilir. Kendi fikirlerinde ısrarcı davranabilirsin.

günlük burç yorumları
günlük burç yorumları

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; son günlerde iş birlikleri ve ilişkiler seni uğraştırmış, kendine zaman ayıramamış olabilirsin. Sabah saatlerinde duygusal bir karmaşa yaşasan bile artık daha kararlı davranman mümkün. Bugün artık finansal konular ön plana çıkabilir, girişimlerinin bütçesini düzenleme ve kaynak bulma çabasına girebilirsin.

günlük burç yorumları
günlük burç yorumları

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde konsantrasyon sağlamakta zorlanabilir, biraz da vaktini boşa harcayabilirsin. Ancak öğleden sonra Ay’ın karşıt burcunda ilerlemesiyle birlikte gerek ikili ilişkiler gerekse de iş birliklerinde girişimlerde bulunabilir, seni motive eden kişilerle bir araya gelebilirsin.

günlük burç yorumları
günlük burç yorumları

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; son günlerde yaşanan gelişmeler biraz kafanı karıştırmış olsa da enine boyuna düşünüp içinde bulunduğun durumu değerlendirebilirsin. Öğle saatleriyle birlikte gündemin değişebilir ve işe güce yönelebilirsin. Yoğun çalışma gerektiren koşullar senin de dinamik ve enerjik olmanı gerektirebilir.

günlük burç yorumları
günlük burç yorumları

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; işlerimi tamamlamak ve eksikliklerini gidermek için uğraşırken sürekli konsantrasyonunu dağıtan konular karşına çıkabilir. Sabah saatlerinde ilerleme kaydetmekte zorlanabilirsin. Ancak öğleden sonra kendini daha hareketli ve enerjik hissedebilir, açık havada zaman geçirmek isteyebilirsin.

günlük burç yorumları
günlük burç yorumları

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; günün ilk yarısında zihnin karışık olduğundan olayları daha duygusal ve gerçekçi olmayan bir gözle değerlendirebilirsin. Öğle saatleriyle birlikte eve, aileye veya gayrimenkule dair konularda yeni durumlar ortaya çıkabilir. Yaşamınla ilgili harekete geçmek isteyebilirsin.

günlük burç yorumları
günlük burç yorumları

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; güne biraz hayali biraz da dağınık enerjilerle başlayabilir hatta gereksiz yere masrafa girebilirsin. Ancak günün ilerleyen saatlerinde kafanı toplayıp daha hızlı ve gerçekçi düşünebilir, kendinle ilgili kararlar alabilirsin. Enerjin de yükseleceği için daha aktif ve girişimci olabilirsin.

günlük burç yorumları
günlük burç yorumları

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; son günlerde başladığın girişimlerin ve attığın adımların sonuçlarını almaya başlayabilir hatta artık bütçe yapmaya başlayabilirsin. Öğleden sonra Ay’ın burç değiştirmesiyle birlikte yeni projeler üretmeye odaklanabilirsin. Ancak fazla aceleci davranmamalı ve biraz piyasa araştırması yaparak ilerlemelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.